УМОВИ АКЦІЇ

Приймаючи участь в Акції та виконуючи її умови учасник Акції має право придбати товар, а саме засоби захисту рослин (надалі-ЗЗР) та мікродобрива, який приймає участь в Акції, зі знижкою 30%.

Для участі в Акції учасник має протягом періоду дії Акції придбати насіння гібридної кукурудзи, в обсязі не менше 30 п.о. із зазначеного переліку гібридів, які приймають участь в Акції , ЗЗР та мікродобрива, виробника УКРАВІТ з переліку препаратів, які приймають участь в Акції.

ПЕРЕЛІК ГІБРИДІВ КУКУРУДЗИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ*:
  1. Насіння  Євраліз Семанс : Аттракт, Біг Стар, ЄС Анамур
  2. Насіння Коссад Семанс: Брессі, Кодівал
  3. Насіння Лімагрейн: ЛГ 3255, ЛГ 30360
  4. Вітчизняне насіння : Моніка 350 МВ, Новий, ДН Гарант, Ферум, Марсер, Аргентум, Твіст, Марліз, Здобуток, Аурум, Платинум, ДН Берека, ДН Аншлаг.
    *за наявності насіння до продажу в період дії Акції
ПЕРЕЛІК ЗЗР (ГЕРБІЦИДИ, ФУНГІЦИДИ, ІНСЕКТИЦИДИ, ПРОТРУЙНИКИ, СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ) ТА МІКРОДОБРИВ  , ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ:
Хортус Макстар Антиколорад Макс Рекорд
Міладар Комбі Панда Диво Авангард Р Кукурудза
Тур Варяг Тріо Датоніт Голд Авангард Р Цинк
Тізер Диво Н Хлорпірівіт – Агро Авангард Р Азот+Мікро
Агент Тівітус Антигусінь Авангард Р Мідь
Міладар Амісоль Антихрущ Авангард Р Фосфор
Варяг Формула Матадор Макс Капітал
Міладар Дуо Голіаф Рестлєр Тріо Гулівер Стимул

СТРОК ДІЇ АКЦІЇ:

З 01 квітня 2019 року по 21 квітня 2019 року

УЧАСНИКИ АКЦІЇ:

В Акції мають право брати участь фізичні та юридичні особи (сільгосптоваровиробники), які вирощують сільськогосподарські культури та придбали для їх захисту ЗЗР (гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, стимулятори росту та мікродобрива) із зазначеного вище переліку.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

Організатором і виконавцем Акції є ТОВ Агро Арена. Акція діє по всій території України. Підтверджувальні документи – рахунок та/або договір на насіння , ЗЗР та мікродобрива із переліку товарів, які приймають участь в Акції та в обумовлених обсягах. Під придбанням ЗЗР та мікродобрив із вказаною знижкою розуміти оплату товару на умовах предоплати.