ТОВ «Агро Арена» розпочинає весняну кампанію форвардної програми 2022 року, що передбачає закупівлю пшениці, ячменю, ріпаку та сої по всій території України.

За словами генерального директора ТОВ «Агро Арена» Наталії Кравцової, беручи участь у форвардній програмі, аграрії зможуть вчасно отримати всі необхідні товарно-матеріальні цінності відомих європейських та українських виробників для забезпечення посівних робіт та обігові кошти для розвитку свого виробництва.

«В рамках форвардної програми ТОВ «Агро Арена» своєчасно забезпечить під фінансову аграрну розписку сільгоспвиробників мінеральними добривами, засобами захисту рослин, мікродобривами та насіннєвим матеріалом для здійснення всіх необхідних польових робіт. Крім того, частину майбутнього врожаю ми оплатимо грошовими коштами. Остаточний розрахунок відбуватиметься за ринковими цінами на момент поставки законтрактованих сільськогосподарських культур», – розповіла Наталія Кравцова.

Закупівельні авансові ціни на зерно майбутнього врожаю, виходячи з яких здійснюватиметься попередня оплата за договором, складають для пшениці – 4000 грн/т, для ріпаку – 7000 грн/т, для ячменю – 4000 грн/т та для сої – 7000 грн/т.

Також Наталія Кравцова зазначила, що сільгоспвиробники зможуть розраховувати на додаткову премію до ринкової ціни при остаточному розрахунку, у випадку дотримання всіх договірних зобов’язань, зокрема термінів поставки та якісних показників сільськогосподарських культур.

Обов’язковою умовою укладення форвардного контракту є страхування майбутнього врожаю, на яке сільгоспвиробник не витрачає власні кошти.

Детальніше з умовами форвардної програми, переліком та зразками необхідних документів можна ознайомитися на сайті в розділі Форвардна програма.

 

 

Інші новини